9001BH Lloji i mishit, Proteina e Sojës e izoluar

Përshkrim i shkurtër:

Aplikacion:

Suxhuk, sallam me kokrriza, ushqime të lehta, produkte mbushëse mishi, topa mishi


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

baozhuang1
baozhuang

Aplikacion

Suxhuk, sallam me kokrriza, ushqime të lehta, produkte mbushëse mishi, topa mishi

● Karakteristikat

Xhel i lartë

● Analiza e produktit

Pamja: E verdhë e lehtë
Proteina (bazë e thatë, Nx6.25, %): ≥90.0%
Lagështia(%): ≤7.0%
Hiri (bazë e thatë, %) : ≤6.0

Yndyrë (%): ≤1.0
Vlera e PH: 7,5±1,0

Madhësia e grimcave (100 rrjetë, %): ≥98
Numri total i pjatave: ≤20000cfu/g
E.coli: Negative
Salmonela: Negative

Stafilokoku: Negativ

● Metoda e rekomanduar e aplikimit

1. Vendosni 9001BH në përbërës në raportin 3%-5% dhe copëtoni së bashku.
2. Prisni 9001BH në copa hidratimi në raportin 1:5 ose copa emulsioni në raportin 1:5:5, më pas vendoseni në produkte.
Metodat e mësipërme janë vetëm për referencë, klientët mund të aplikojnë sipas recetës së tij.

(Vetëm për referencë).

● Paketimi dhe transporti

Pjesa e jashtme është qese prej letre-polimer, e brendshme është qese plastike polietileni e kategorisë ushqimore.Pesha neto: 20 kg / qese
Pa paletë---12MT/20'GP, 25MT/40'GP;
Me paletë---10MT/20'GP, 20MT/40'GP;

● Magazinimi

Ruani në vend të thatë dhe të freskët, larg nga rrezet e diellit ose materialet me erë ose avullues.

● Jetëgjatësia

Më e mira brenda 12 muajve nga data e prodhimit.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Online Chat!